Forum o knjigama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Doživljaji Džordžije Nikolson

+17
Scar
Cherry*
Diary of Jane
*Beautifully.Broken*
Shelly Stoudes
Sunrise
PrinceSs
*rainbow*
Dana*Far away*
{I.am.Margaret}
❤Jecy BBツ
Cry with a smile (:
Vierna
*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
*dreamer*
.But Home Is Nowhere.
Mixiii
21 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Doživljaji Džordžije Nikolson - Page 2 Empty Re: Doživljaji Džordžije Nikolson Pon Jun 21, 2010 10:09 am

*Beautifully.Broken*

*Beautifully.Broken*
Aktivan član
Aktivan član

Slazem se.
Mogu da je procitam za 2 sata.
Nema neku radnju, samo zivot jedne tinejdzerke.
Nije losa knjiga, ali ima mnogo boljih.

27Doživljaji Džordžije Nikolson - Page 2 Empty Re: Doživljaji Džordžije Nikolson Čet Jun 24, 2010 4:26 am

Diary of Jane

Diary of Jane
Novajlija
Novajlija

Čitala neke delove.Ne dopada mi se.Džordžija je maloumna.

28Doživljaji Džordžije Nikolson - Page 2 Empty Re: Doživljaji Džordžije Nikolson Čet Jun 24, 2010 4:32 am

Shelly Stoudes

Shelly Stoudes
Knjiški moljac
Knjiški moljac

Diary of Jane ::Čitala neke delove.Ne dopada mi se.Džordžija je maloumna.

Zašto?

29Doživljaji Džordžije Nikolson - Page 2 Empty Re: Doživljaji Džordžije Nikolson Čet Jun 24, 2010 4:33 am

Diary of Jane

Diary of Jane
Novajlija
Novajlija

Njena razmišljanja i prioriteti su stvarno neshvatljivi.Ako svaka tinejdžerka razmišlja na taj način,to je...loše.xD

30Doživljaji Džordžije Nikolson - Page 2 Empty Re: Doživljaji Džordžije Nikolson Čet Jun 24, 2010 4:37 am

Shelly Stoudes

Shelly Stoudes
Knjiški moljac
Knjiški moljac

Pa da, to si u pravu.Jeste da su malo bezveze knjige, i da nisu poučne, ali su definitivno najsmešnije koje sam ikada pročitala!

31Doživljaji Džordžije Nikolson - Page 2 Empty Re: Doživljaji Džordžije Nikolson Pet Dec 24, 2010 1:16 pm

Cherry*

Cherry*
Član
Član

Meni su super, baš sam se ismejala dok sam ih čitala. Very Happy

32Doživljaji Džordžije Nikolson - Page 2 Empty Re: Doživljaji Džordžije Nikolson Pet Dec 24, 2010 3:50 pm

*rainbow*

*rainbow*
Pisac

Je l' imaju ovi filmovi? Ja sam našla jedan kojeg planiram pogledati preko raspusta?

http://crvenapahulja.tumblr.com/

33Doživljaji Džordžije Nikolson - Page 2 Empty Re: Doživljaji Džordžije Nikolson Pet Dec 24, 2010 4:58 pm

Mixiii

Mixiii
Administrator

Ja imam jedan deo filmova, a mislim da je izaslo vise delova!

http://www.knjige-forum.com

34Doživljaji Džordžije Nikolson - Page 2 Empty Re: Doživljaji Džordžije Nikolson Sub Dec 25, 2010 6:58 am

Cherry*

Cherry*
Član
Član

Gde ste našli filmove? Meni se knjige jako sviđaju, pa bih volela da vidim kako su uradili film. Smile

35Doživljaji Džordžije Nikolson - Page 2 Empty Re: Doživljaji Džordžije Nikolson Sub Dec 25, 2010 9:05 am

*rainbow*

*rainbow*
Pisac

Ja sam našla poster filma pa sam ga onda našla na netu da ga skinem. Ako hoćeš, mogu da ti proban naći da ga gledaš online.

http://crvenapahulja.tumblr.com/

36Doživljaji Džordžije Nikolson - Page 2 Empty Re: Doživljaji Džordžije Nikolson Ned Jan 09, 2011 7:20 am

Scar

Scar
Pisac

Wow koliko delova, ja sam procitala legendarni prvi i drugi i to jos u srednjoj.
E da ima i film, iz 2008, nickelodeon produkcija, pravi teen. Vredi pogledati.
Evo linka:
http://www.imdb.com/title/tt0963743/

37Doživljaji Džordžije Nikolson - Page 2 Empty Re: Doživljaji Džordžije Nikolson Pet Jan 21, 2011 1:29 pm

Nincheß

Nincheß
Član
Član

Ja sam čitala "Da me sada neko vidi", inače, knjiga sa veoma vulgarnim rečima.
Samo što ih moja drugarica obožava.
Meni su ono ok, mada mislim ako je knjiga ne treba da sadrži takve reči. xD

38Doživljaji Džordžije Nikolson - Page 2 Empty Re: Doživljaji Džordžije Nikolson Čet Feb 03, 2011 4:40 am

Shelly Stoudes

Shelly Stoudes
Knjiški moljac
Knjiški moljac

E, ljudi, sto se tice filmova...da li neko zna da li ce izaci 2. deo? Smile

39Doživljaji Džordžije Nikolson - Page 2 Empty Re: Doživljaji Džordžije Nikolson Sub Jul 30, 2011 2:41 am

Elly

Elly
Strastveni čitač
Strastveni čitač

Nikako da dođem do ovih knjiga. Ima ih u biblioteci, ali nikako da nahvatam prvi deo kad dođem... A baš me zanima da ih pročitam...

40Doživljaji Džordžije Nikolson - Page 2 Empty Re: Doživljaji Džordžije Nikolson Sub Jul 30, 2011 3:57 am

Ivana

Ivana
Knjiški moljac
Knjiški moljac

Čitala sam 'Da me sada neko vidi'. Knjiga je dobra, ali mene obično smaraju takve na fazon dnevnika.

41Doživljaji Džordžije Nikolson - Page 2 Empty Re: Doživljaji Džordžije Nikolson Sre Maj 15, 2013 1:57 pm

*Ringispilka*


Član
Član

Sve sam citala i knjige su lepe.Mada Dzordzija ponekad malo smara sa svojim kukanjem,ako nista bar se nakukala u knjigama Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

  •  


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions