Forum o knjigama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da li znate da radite u photoshopu ?

+28
Ivee__<3_/\_/\
Stefan Salvatore
♥Demi♥Lovato♥
Ćiribiribela
*KaJa*
♦Black♦Betty♦
Ivana
*Beautifully.Broken*
little.lamb
naca007
*Britain-Addict*
Elly
Shelly Stoudes
*rainbow*
Neyra
Vierna
Wolf Heart
Tatjana
.But Home Is Nowhere.
Georgia Nickolson :)
*!?CeMu-ZiVoT-UcI-Me?!*
Jovana
Andrew Faraday
Aljaska
Xan
PrinceSs
Mixiii
mandrea94
32 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Da li znate da radite u photoshopu ? - Page 2 Empty Re: Da li znate da radite u photoshopu ? Sub Okt 31, 2009 4:47 pm

*rainbow*

*rainbow*
Pisac

ja znam u photoscape-u i u picasi i u picnicu pomalo....photoshop josh nisam skontala...nemam vremena :/

http://crvenapahulja.tumblr.com/

27Da li znate da radite u photoshopu ? - Page 2 Empty Re: Da li znate da radite u photoshopu ? Ned Nov 01, 2009 4:40 am

Shelly Stoudes

Shelly Stoudes
Knjiški moljac
Knjiški moljac

Ja nemam blage da radim u tim programima xDDD

28Da li znate da radite u photoshopu ? - Page 2 Empty Re: Da li znate da radite u photoshopu ? Čet Jun 10, 2010 5:28 am

Elly

Elly
Strastveni čitač
Strastveni čitač

Ni ja Very Happy

29Da li znate da radite u photoshopu ? - Page 2 Empty Re: Da li znate da radite u photoshopu ? Čet Jun 10, 2010 9:52 am

*Britain-Addict*

*Britain-Addict*
Knjiški moljac
Knjiški moljac

Ja znam otprilike kako radi,ucila sam na informatici...al samo 1 cas...

30Da li znate da radite u photoshopu ? - Page 2 Empty Re: Da li znate da radite u photoshopu ? Sub Jun 19, 2010 11:01 am

naca007

naca007
Dizajner

Ja radim u photoshopu oko 3 godine Smile

http://www.photoshop-tn.com

31Da li znate da radite u photoshopu ? - Page 2 Empty Re: Da li znate da radite u photoshopu ? Sub Jun 19, 2010 12:20 pm

little.lamb

little.lamb
Član
Član

Znam da radim

32Da li znate da radite u photoshopu ? - Page 2 Empty Re: Da li znate da radite u photoshopu ? Pon Jun 21, 2010 12:08 pm

*Beautifully.Broken*

*Beautifully.Broken*
Aktivan član
Aktivan član

Kakav xD

33Da li znate da radite u photoshopu ? - Page 2 Empty Re: Da li znate da radite u photoshopu ? Uto Jun 29, 2010 5:40 pm

Ivana

Ivana
Knjiški moljac
Knjiški moljac

Znam,ali ne baš jako dobro.

34Da li znate da radite u photoshopu ? - Page 2 Empty Re: Da li znate da radite u photoshopu ? Čet Jul 01, 2010 8:16 am

♦Black♦Betty♦

♦Black♦Betty♦
Aktivan član
Aktivan član

i ja znam.... ali sam jos uvijek pocetnik.... Very Happy

35Da li znate da radite u photoshopu ? - Page 2 Empty Re: Da li znate da radite u photoshopu ? Ned Sep 05, 2010 3:13 am

*KaJa*

*KaJa*
Novajlija
Novajlija

♦️Black♦️Betty♦️ ::i ja znam.... ali sam jos uvijek pocetnik.... Very Happy
Takođe!Inače ovaj potpis sam ja napravila tako da vi ocenite moj nivo znanja. Sad

36Da li znate da radite u photoshopu ? - Page 2 Empty Re: Da li znate da radite u photoshopu ? Pon Okt 04, 2010 6:43 am

Ćiribiribela

Ćiribiribela
Član
Član

..znam baratat' fotošopom onoliko koliko je meni dovoljno.

37Da li znate da radite u photoshopu ? - Page 2 Empty Re: Da li znate da radite u photoshopu ? Pet Okt 22, 2010 9:26 am

♥Demi♥Lovato♥

♥Demi♥Lovato♥
Član
Član

Daa:D
Ali mrzi me da postavljam radove

38Da li znate da radite u photoshopu ? - Page 2 Empty Re: Da li znate da radite u photoshopu ? Pon Dec 06, 2010 1:42 pm

Stefan Salvatore

Stefan Salvatore
Strastveni čitač
Strastveni čitač

♦️Black♦️Betty♦️ ::i ja znam.... ali sam jos uvijek pocetnik.... Very Happy

Takodje.

39Da li znate da radite u photoshopu ? - Page 2 Empty Re: Da li znate da radite u photoshopu ? Pon Jan 03, 2011 4:52 am

Ivee__<3_/\_/\


Aktivan član
Aktivan član

Znam praviti slike(onako),ali ne i uredjivati,tako da.........
Znam dovoljno.......Very Happy

40Da li znate da radite u photoshopu ? - Page 2 Empty Re: Da li znate da radite u photoshopu ? Ned Jan 23, 2011 1:18 am

*Dance_with_rain♥*

*Dance_with_rain♥*
Aktivan član
Aktivan član

Znam, al sad kako...

41Da li znate da radite u photoshopu ? - Page 2 Empty Re: Da li znate da radite u photoshopu ? Ned Feb 06, 2011 9:35 am

♥Oliver Katić fan♥

♥Oliver Katić fan♥
Novajlija
Novajlija

Znam....Ne profi kao Naca,ali znam Very Happy

42Da li znate da radite u photoshopu ? - Page 2 Empty Re: Da li znate da radite u photoshopu ? Ned Feb 06, 2011 10:56 am

naca007

naca007
Dizajner

Ih , a nisam ja baš profi Da li znate da radite u photoshopu ? - Page 2 829502

http://www.photoshop-tn.com

43Da li znate da radite u photoshopu ? - Page 2 Empty Re: Da li znate da radite u photoshopu ? Sre Feb 09, 2011 8:49 am

eddie_redmayne

eddie_redmayne
Aktivan član
Aktivan član

Znam, OK radim xD

http://haus-of-gaga.forumotion.com

44Da li znate da radite u photoshopu ? - Page 2 Empty Re: Da li znate da radite u photoshopu ? Pet Maj 13, 2011 4:41 am

Mondenkind

Mondenkind
Novajlija
Novajlija

Znam, mada sam samouka xD Nisam imala net mesec i po i za to vreme sam se igrala sa slikama koje sam imala u kompu.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

  •  


Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions