Forum o knjigama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Baletske cipelice - Noel Stretfild

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Baletske cipelice - Noel Stretfild Empty Baletske cipelice - Noel Stretfild Sub Jun 19, 2010 12:07 pm

little.lamb

little.lamb
Član
Član

Baletske cipelice - Noel Stretfild K1i411v3r7_delfi_knjizare_baletske_cipelice

Opis:
Otkad ih je deda-stric Metju usvojio kao bebe, Paulina, Petrova i Pozi su vodile miran život – sve dok nisu krenule na Dečju akademiju za ples i scenu. Od tada sestre Fosil počele su da otkrivaju svaka svoj naročiti talenat i velike ambicije. Po ovoj knjizi je 2007. godine snimljen film. Glavne uloge: Emilija Foks, Viktorija Vud, Ema Votson – poznata iz serijala o Hari Poteru, Džasmin Pejdž, Lusi Bojnton i ostali.

2Baletske cipelice - Noel Stretfild Empty Re: Baletske cipelice - Noel Stretfild Pet Sep 03, 2010 12:52 pm

*KaJa*

*KaJa*
Novajlija
Novajlija

"Slatka" knjiga.Moram pogledati film ,nisam znala da je snimljen.

3Baletske cipelice - Noel Stretfild Empty Re: Baletske cipelice - Noel Stretfild Čet Sep 23, 2010 2:07 pm

Angel From Hell

Angel From Hell
Novajlija
Novajlija

Jaoo imam ovu knjigu,obozavala sam se kad sam bila mala. ^^

4Baletske cipelice - Noel Stretfild Empty Re: Baletske cipelice - Noel Stretfild Sub Sep 25, 2010 6:57 am

Shelly Stoudes

Shelly Stoudes
Knjiški moljac
Knjiški moljac

Donosi mnogo uspomena Very Happy
I film je dobar...ali knjiga je bolja kao i uvek..

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

  •  


Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions