Forum o knjigama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Jer ja to zaslužujem-Tračara4

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Jer ja to zaslužujem-Tračara4 Empty Jer ja to zaslužujem-Tračara4 Pon Jun 21, 2010 3:35 am

PrinceSs

PrinceSs
Aktivan član
Aktivan član

Svi pričaju o TRAČARI
Uđite u svijet Tračare - svijet ljubomore i prevare, gdje je sve trendi, prelijepo i daleko fantastičnije od bilo čega što se ikada zamislili.

Februar je, i većina gradova je hladna, siva pustoš. Ali ne i Njujork. Bar ne - moj Njujork. Poslali smo svoje prijave za koledž i vrijeme je da sebi damo malo oduška. Najbolje od svega, fešn vik tek što nije, što nam daje gomilu prilika da se skockamo i potpuno otkačimo. I razmišljajte ovako: što kasnije ostajete uveče, to će brže da vam prozuje dani. Vidimo se negdje tamo!
Znate da me volite,
tračara

2Jer ja to zaslužujem-Tračara4 Empty Re: Jer ja to zaslužujem-Tračara4 Čet Jul 08, 2010 8:56 am

_Maja_

_Maja_
Novajlija
Novajlija

Meni se iskreno ne svidjaju ove knjige...sadrze previse perverzije i previse su problematicni glavni likovi silent

3Jer ja to zaslužujem-Tračara4 Empty Re: Jer ja to zaslužujem-Tračara4 Ned Okt 17, 2010 8:03 am

♥Demi♥Lovato♥

♥Demi♥Lovato♥
Član
Član

Knjige TRacerica mi se ne svidjaju.
Nesto jedva sam procitala prvi dio!
Gade mi se^^

4Jer ja to zaslužujem-Tračara4 Empty Re: Jer ja to zaslužujem-Tračara4 Ned Jul 10, 2011 1:28 am

Elly

Elly
Strastveni čitač
Strastveni čitač

Mislim da sam čitala samo ovaj deo. Nisu loše knjige, mada nisu i nešto posebno. Ja lično mogu da ih čitam, čisto onako da se malo opustim uz njih. A vas dve ne znam koje ste godište, ali pretpostavljam da ste mlađi tinejdžeri, a knjige su za starije tinejdžere, pa vam zato ne odgovaraju...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

  •  


Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions